Mija kolejny udany Rok Oficjalnej Dystrybucji RAM Mount

Lut
05

Mija kolejny udany Rok Oficjalnej Dystrybucji RAM Mount

2018 jest już kolejnym rokiem, kiedy VidiCom Sp. z o.o., od początku swojej działalności, jest między innymi Importerem i Dystrybutorem produktów marki RAM Mount na terenie Polski. Obecnie Firma VidiCom Sp. z o.o. jest największym dystrybutorem w Polsce specjalistycznych systemów montażowych do elektroniki użytkowej oraz przemysłowej.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym (vidicom@vidicom.pl) wszystkie firmy z branży w celu nawiązania współpracy. Naszą siłą jest bardzo dobra znajomość tematyki oraz branży, w której funkcjonujemy.

Do dyspozycji naszych Kontrahentów oddajemy internetowy panel hurtowy do składania zamówień: http/:www.mounting-systems.pl. Współpraca z nami jest łatwa i przyjemna. Otrzymasz od nas swój login i hasło, za pomocą którego zalogujesz się do panelu hurtowego. Znajdziesz tutaj ceny, zdjęcia produktów, ich opisy, dostępność w magazynie. No i oczywiście możesz złożyć zamówienie. Masz taką możliwość przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dobra dostępność oferowanych produktów zapewnia szybkie dostawy.

Naszą siłą jest bardzo dobra znajomość tematyki oraz branży, w której funkcjonujemy. Do dyspozycji naszych Kontrahentów oddajemy internetowe panele hurtowe do składania zamówień: http/:www.mounting-systems.pl.

Współpraca z nami jest łatwa i przyjemna. Otrzymasz od nas swój login i hasło, za pomocą którego zalogujesz się do panelu hurtowego. Znajdziesz tutaj ceny, zdjęcia produktów, ich opisy, dostępność w magazynie. No i oczywiście możesz złożyć zamówienie. Masz taką możliwość przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dobra dostępność oferowanych produktów zapewnia szybkie dostawy.