RAM Mount futerał ochronny IntelliSkin™ ze złączem GDS™ do Samsung Galaxy

Sie
14

RAM Mount futerał ochronny IntelliSkin™ ze złączem GDS™ do Samsung Galaxy

Futerał ochronny IntelliSkin™ ze złączem GDS™ do Samsung Galaxy S7 zabezpiecza przed skutkami upadku urządzenia. Posiada zintegrowane z obudową złącze co zapobiega jego uszkodzeniu podczas powtarzającego się dokowania. Złącze wykonane w technologii GDS™ oferuje standardowy interfejs, co powoduje, że urządzenie w połączeniu z obudową IntelliSkin™ będzie kompatybilne z dowolną stacją dokującą GDS™.

Cechy:

IntelliSkin™ zapewnia ochronę przed skutkami upadku urządzenia z wysokości. Chroni również przed niepożądanym zarysowaniem oraz przed zanieczyszczeniami.
Zintegrowane złącze chroni elektroniczny port Twojego urządzenia i zapobiega uszkodzeniom, które mogą powstać w wyniku powtarzającego się podłączania i odłączania.
Zintegrowane złącze GDS™ sprawia, że IntelliSkin jest kompatybilny ze wszystkimi stacjami dokującymi GDS™.
Istnieje możliwość użycia z obudową IntelliSkin™ dodatkowo paska na ramię, paska na rękę oraz podpórki na biurko (sprzedawane oddzielnie).
3-letnia gwarancja producenta.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym (vidicom@vidicom.pl) wszystkie firmy z branży w celu nawiązania współpracy. Naszą siłą jest bardzo dobra znajomość tematyki oraz branży, w której funkcjonujemy.

Do dyspozycji naszych Kontrahentów oddajemy internetowy panel hurtowy do składania zamówień: http/:www.mounting-systems.pl. Współpraca z nami jest łatwa i przyjemna. Otrzymasz od nas swój login i hasło, za pomocą którego zalogujesz się do panelu hurtowego. Znajdziesz tutaj ceny, zdjęcia produktów, ich opisy, dostępność w magazynie. No i oczywiście możesz złożyć zamówienie. Masz taką możliwość przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dobra dostępność oferowanych produktów zapewnia szybkie dostawy.

Naszą siłą jest bardzo dobra znajomość tematyki oraz branży, w której funkcjonujemy. Do dyspozycji naszych Kontrahentów oddajemy internetowe panele hurtowe do składania zamówień: www.mounting-systems.pl.

Współpraca z nami jest łatwa i przyjemna. Otrzymasz od nas swój login i hasło, za pomocą którego zalogujesz się do panelu hurtowego. Znajdziesz tutaj ceny, zdjęcia produktów, ich opisy, dostępność w magazynie. No i oczywiście możesz złożyć zamówienie. Masz taką możliwość przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dobra dostępność oferowanych produktów zapewnia szybkie dostawy.